Profesionální české sérum, stojící za úspěchem nejlepší omlazovací procedury v Praze, je nyní dostupné pro veřejnost.

Čeští vědci identifikovali ideální složení* séra, "které je klíčem k omlazení pleti".

Ukázalo se, že za stárnutí pleti může z velké části přirozený úbytek kyseliny hyaluronové v mezibuněčné hmotě. Ta se nachází jak u lidí, tak u zvířat. Po dvacátém pátém roce života se ale její hladiny začnou snižovat a pleť začne na pohled stárnout.

Dále se ukázalo, že významnou roli v tvorbě vrásek rovněž hraje snížení hladin elastinu a kolagenu v naší pleti.

Pleť už nedokáže zadržet tolik vody a začne ztrácet svou pružnost. Začne "sesychat" a začnou se objevovat vrásky.

Nový objev dokáže pleť hloubkově zregenerovat a zredukovat vrásky, má to ale háček!

Vědci nedávno přisli na možnost, jak se může do pleti kyselina hyaluronová a kolagen začít dodávat neinvazivně a pleti tak navrátit regenerační funkčnost, jakou typicky mívá před dvacátým pátým rokem života.

To bylo donedávna účinně možné pouze ve specializovaných salónech. Jednak z důvodu nutnosti aplikace ultrazvukem, radiofrekvencí anebo elektrostimulačním ošetřením pro zapracování séra do hlubších vrstev pokožky. Problém byl také v ceně samotné procedury, jedna aplikace na salónu může stát až tři tisíce korun.

Výsledky jako na salóně za zlomek ceny

S tím se jedna pražská firma rozhodla něco dělat.

Své omlazující sérum, které se doteď vyrábělo pouze pro použití v salónech se rozhodla vyvinout i pro domácí použití. Aby si české ženy mohly dopřát stejné výsledky za zlomek peněz pomocí domácí kůry.

Standardně je sérum aplikováno pomocí ultrazvuku, radiofrekvence a nebo elektrostimulačního ošetření, aby se jeho účinné látky dostaly hluboko do pokožky.

Vzhledem k tomu, že doma speciální přístroje pro zapracování omlazujících sér nejspíš nemáte. Asi budete nadšení, když zjistíte, že nové sérum pro domácí použití je vyrobeno za pomoci tří druhů kolagenu rozdílných molekulových hmotností.

Což znamená, že každá molekula pronikne do jiné hloubky pokožky a vy tak získáte stejný efekt, jako při zapracování speciálními přístroji na salónu. Redukce vrásek a celkové omlazení pleti je tak stejně účinné jako na salónu.

Vyhlazuje vrásky a zabraňuje jejich vzniku, zpevňuje kontury obličeje

Brání buňky před bakteriemi, usnadňuje boj s volnými radikály

Vytváří na pokožce ochranný film a posiluje funkci kožní bariéry

3 molekulové hmotnosti kolagenu pro vstřebání do hlubších vrstev pokožky

Srovnatelné množství účinných látek jako v salónních sérech*

Tím to ale nekončí, nové omlazovací sérum má také mnohonásobně vyšší koncentraci účinných látek, než jakékoliv jiné volně dostupné sérum.

Koncentrace je tak vysoká, že je na maximálním povoleném limitu účinných látek pro kosmetiku určenou pro domácí použití. Standardně se séra v podobné účinnosti používají pouze při profesionálně provedených procedurách na salónech.  

Sérum obsahuje Elfamoist, což je vysoce účinná látka, která zlepšuje hydrataci pokožky až po dobu 30 hodin a tím pomáhá předcházet jejímu stárnutí. Vaše pleť se díky ní viditelně zvláční, stane se pružnější a odolnější. 

Sérum také obsahuje mnohé další patentované látky*, které pomáhají vyrovnat tón pleti, snížit zarudnutí, redukují stařecké skvrny a kruhy pod očima.

Sérum obsahuje Elfamoist, což je vysoce účinná látka, která zlepšuje hydrataci pokožky až po dobu 30 hodin a tím pomáhá předcházet jejímu stárnutí. Vaše pleť se díky ní viditelně zvláční, stane se pružnější a odolnější. 

Sérum také obsahuje mnohé další patentované látky*, které pomáhají vyrovnat tón pleti, snížit zarudnutí, redukují stařecké skvrny a kruhy pod očima.

Profesionální výsledky díky diagnostice pleti

Spolu se sérem získáte i speciální diagnostiku pleti. Diagnostika ukáže stav vaší pleti a jak často je vhodné sérum používat. Nahradí tak zkušené oči specialistek v kosmetických salónech. 

5 minut denně k omlazení

Sérum nahradí přirozený úbytek důležitých látek* v pokožce a může tak o roky omladit váš vzhled!

Dokonale vyčistěte pleť.

Sérum aplikujte večer na dokonale vyčištěnou pleť.

Stačí pouze jedno stlačení pumpičky.

Sérum je vysoce koncentrované a je zapotřebí nanést správnou dávku. Stačí jedno stlačení pumpičky. 

Nechte pleť sérum absorbovat.

Poté sérum jemnými krouživými pohyby zapracujte do pleti dokud se nevstřebá.

Kvalitní domácí produkt - vyvinutý a vyrobený v ČR!

Nyní akce - Poštovné zdarma!

Objednávku proveďte kliknutím na tlačítko níže:

Objednejte sérum níže a získejte dopravu zdarma!

Balení séra vystačí na 120 aplikací a stojí pouze 1990 Kč

Jedna aplikace vás tak vyjde na pouhých 17 Kč 

Mladistvý vzhled nemusí být otázkou věku. Pro výrazné omlazení a zlepšení pleti nyní už ani nemusíte do specializovaných salonů. Objednejte si jejich speciální sérum pro domácí použití.

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte formulář. Sérum vám doručíme během dvou dní. Nyní vánoční akce, poštovné zdarma!

O nás

Naší vizí bylo vytvořit unikátní a technologicky vyspělou metodu, která našim zákazníkům pomůže s redukcí vrásek a zajistí rychlé omlazení pleti. Bylo pro nás velmi důležité, aby taková metoda byla nejen velmi účinná, ale i bezbolestná.

Vytvořili jsme tým českých odborníku, kteří začali intenzivně pracovat na naší vizi. Náš tým se skládá z lékařů, dermatoložky a kosmetiček s dvacetiletou praxí v oboru.

Naše společnost MY FACE s.r.o. sídlí v ulici Slezská 15, Praha 2, 120 00.
IČ: 05097878


Naši kamennou pobočku najdete
několik metrů od stanice metra Náměstí Míru

Slezská 15,

120 00 Praha 2

*Složení séra:

** Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální.