Naši kamennou pobočku najdete
několik metrů od stanice metra Náměstí Míru

Slezská 15,

120 00 Praha 2

E-mail: info@myface.cz

Telefon: 777 494 009

Naší vizí bylo vytvořit unikátní a technologicky vyspělou metodu, která našim zákazníkům pomůže s redukcí vrásek a zajistí rychlé omlazení pleti. Bylo pro nás velmi důležité, aby taková metoda byla nejen velmi účinná, ale i bezbolestná.

Vytvořili jsme tým českých odborníku, kteří začali intenzivně pracovat na naší vizi. Náš tým se skládá z lékařů, dermatoložky a kosmetiček s dvacetiletou praxí v oboru.

Naše společnost MY FACE s.r.o. sídlí v ulici Slezská 15, Praha 2, 120 00.
IČ: 05097878


Výsledky jako na salóně za zlomek ceny

S tím se jedna pražská firma rozhodla něco dělat.

Své omlazující sérum, které se doteď vyrábělo pouze pro použití v salónech se rozhodla vyvinout i pro domácí použití. Aby si české ženy mohly dopřát stejné výsledky za zlomek peněz pomocí domácí kůry.

Standardně je sérum aplikováno pomocí ultrazvuku, radiofrekvence a nebo elektrostimulačního ošetření, aby se jeho účinné látky dostaly hluboko do pokožky.

Vzhledem k tomu, že doma speciální přístroje pro zapracování omlazujících sér nejspíš nemáte. Asi budete nadšení, když zjistíte, že nové sérum pro domácí použití je vyrobeno za pomoci tří druhů kolagenu rozdílných molekulových hmotností.

Což znamená, že každá molekula pronikne do jiné hloubky pokožky a vy tak získáte stejný efekt, jako při zapracování speciálními přístroji na salónu. Redukce vrásek a celkové omlazení pleti je tak stejně účinné jako na salónu.

Vyhlazuje vrásky a zabraňuje jejich vzniku, zpevňuje kontury obličeje

Brání buňky před bakteriemi, usnadňuje boj s volnými radikály

Vytváří na pokožce ochranný film a posiluje funkci kožní bariéry

3 molekulové hmotnosti kolagenu pro vstřebání do hlubších vrstev pokožky

Srovnatelné množství účinných látek jako v salónních sérech*

Tím to ale nekončí, nové omlazovací sérum má také mnohonásobně vyšší koncentraci účinných látek, než jakékoliv jiné volně dostupné sérum.

Koncentrace je tak vysoká, že je na maximálním povoleném limitu účinných látek pro kosmetiku určenou pro domácí použití. Standardně se séra v podobné účinnosti používají pouze při profesionálně provedených procedurách na salónech.  

Sérum obsahuje Elfamoist, což je vysoce účinná látka, která zlepšuje hydrataci pokožky až po dobu 30 hodin a tím pomáhá předcházet jejímu stárnutí. Vaše pleť se díky ní viditelně zvláční, stane se pružnější a odolnější. 

Sérum také obsahuje mnohé další patentované látky*, které pomáhají vyrovnat tón pleti, snížit zarudnutí, redukují stařecké skvrny a kruhy pod očima.

Sérum obsahuje Elfamoist, což je vysoce účinná látka, která zlepšuje hydrataci pokožky až po dobu 30 hodin a tím pomáhá předcházet jejímu stárnutí. Vaše pleť se díky ní viditelně zvláční, stane se pružnější a odolnější. 

Sérum také obsahuje mnohé další patentované látky*, které pomáhají vyrovnat tón pleti, snížit zarudnutí, redukují stařecké skvrny a kruhy pod očima.

5 minut denně k omlazení

Sérum nahradí přirozený úbytek důležitých látek* v pokožce a může tak o roky omladit váš vzhled!

Dokonale vyčistěte pleť

Sérum aplikujte večer na dokonale vyčištěnou pleť.

Stačí pouze jedno stlačení pumpičky

Sérum je vysoce koncentrované a je zapotřebí nanést správnou dávku. Stačí jedno stlačení pumpičky. 

Nechte pleť sérum absorbovat

Poté sérum jemnými krouživými pohyby zapracujte do pleti dokud se nevstřebá.

Vánoční akce - Poštovné zdarma!

Objednávku proveďte kliknutím na tlačítko níže:

Objednejte sérum níže a získejte dopravu zdarma!

Balení séra vystačí na 120 aplikací a stojí pouze 1990 Kč

Jedna aplikace vás tak vyjde na pouhých 17 Kč 

Mladiství vzhled nemusí být otázkou věku. Pro výrazné omlazení a zlepšení pleti nyní už ani nemusíte do specializovaných salonů. Objednejte si jejich speciální sérum pro domácí použití.

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte formulář. Sérum vám doručíme během dvou dní. Nyní vánoční akce, poštovné zdarma!

** Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální.