Miliony Čechů mají nárok na 35 až 350 tisíc korun a vůbec o tom neví.

Měli jste v letech 2001 až 2013 životní pojištění? Čtěte dál.

January

Monday

January

01

1999

Je to skoro jako vyhrát sportku, možná už za pár dní můžete mít na učtu až o stovky tisíc víc. Pokud by nové auto, dovolená, anebo jen třeba nová kuchyň či koupelna bodla, tak zavzpomínejte, zda jste měli (anebo stále máte) životní pojištění.

Průměrná výplata je 150 tisíc korun.

Vaše smlouva může být “výherní los" a nezaleží, zda je již ukončená a nebo je stále aktivní. Stačí abyste nějakou měli sjednanou v letech 2001 až 2013.

Stalo se totiž něco nemyslitelného, většina smluv životního pojištění z let 2001 až 2013 je díky rozhodnutí evropského soudního dvora a nejvyššího soudu neplatná.

Dle evropského soudního dvora, jak se můžete dočíst i na iDnes.cz, jsou smluvní ujednání nejasná a klient neměl možnost zjistit, že první dva roky bude platit místo investice a pojištění poplatky zprostředkovatelům. 

Nemusíte ale brát telefon a volat svému finančnímu poradci. Ani finanční poradce který s vámi toto pojištění sjednával o tomto nevěděl. Není to jeho chyba. 

Tento problém se týká nejen Česka.

Více informací se můžete dozvědět i na těchto spolehlivých portálech:

Co teď?

Pokud jste měl nebo stále máte životní pojištění sjednané v letech 2001 až 2013, tak brzy můžete mít na účtu krásnou tučnou částku.

Stačí pouze: 

Pojišťovny budou milionům Čechů vracet miliardy korun z životních pojistek které evropský soudní dvůr zneplatnil. 

Pokud chcete peníze, které jste roky platili na pojištění získat zpět jako jedni z prvních a rovnou si je užít, stačí vyplnit formulář a ověřit si smlouvu. To je celé.

Ověření doporučujeme udělat co nejdříve. 

Protože neplatné životní pojištění vás jednak nemusí chránit. Ale také protože neplatné životní pojištění si  nemůžete nárokovat v daňovém přiznání.

Opravdu se tedy vyplatí neotálet a nechat si smlouvu ověřit, a to i pokud už si životni pojištění neplatíte a pouze jste ho měli v minulosti. I pokud jste ho měli pouze rok a bylo to v letech 2001 až 2013, je velká šance že vám budou peníze rychle vyplaceny zpět.

Tyká se to i již ukončených smluv.

Pomůžeme vám ověřit smlouvy všech pojišťoven a rychle získat výplatu.

Hned budete vědět zda se zneplatnění soudním dvorem týká i vaší smlouvy.

Stačí vyplnit formulář a poté můžete smlouvu zaslat emailem, nebo dokonce i přes WhatsApp, pokud je to pro vás pohodlnější. Můžeme ji za vás vyžádat od pojišťovny.

Po jejím zkontrolování, můžete buď být v klidu, že vám pojištěni platí a smlouva je v pořádku. Nebo je smlouva neplatná a potom můžete řešit co s penězi které vám přijdou na účet.

FORMULAR

Můžu dostat peníze zpět u již ukončených smluv a nebo musím mít platnou smlouvu?

Zneplaněné jsou i ukončené smluvy. Zda tedy máte životní pojištění až doteď a nebo ne je jedno. Důležité je že jste ho měli někdy mezi lety 2001 až 2013. I pokud to bylo pouze na rok.

Co když smlouvu nenajdu?

Nemusíte se bát. Smlouvu u sebe má i pojišťovna proto se dá dohledat. Vyplacení bude ale mnohem rychlejší pokud svou smlouvu najdete.

Kolik dostanu vyplaceno?

V průměru se vyplácí kolem 150 tisíc korun. Vždy to ale záleží na vaší smlouvě.

Budu něco platit? Není to až příliš dobré?

Je tu situace která se ještě nikdy nestala. Soudní dvůr zneplatnil smlouvy životního pojištění a pojišťovny tak musí vracet klientům peníze. Riziko tu pro vás samozřejmě není. Můžete pouze získat. Ověření smlouvy vás nic nestojí a je naprosto bezpečné.