Děkujeme!

Objednávka byla přijata 

Pozorně si prosím přečtěte následující stránku

Některé přípravky pro odličování a čištění pleti mohou zhoršovat účinky séra. Stejně tak ještě lepších výsledků dosáhnete se správnou maskou, která naopak podpoří účinky séra.

Proto jsme pro vás připravili jedinečný balíček BIO čistícího gelu a speciálních pleťových masek pro zlepšení účinků séra.

Jako náš zákazník můžete nyní  získat vše, co ještě potřebujete za akční cenu!

Jak čistící gel, tak vyživující maska se skvěle hodí pro použití s naším anti-aging sérem. Zaručí jeho nejlepší možné výsledky. 

Mimo to jsou vyvinuté a vyrobené v České republice v certifikované BIO kvalitě.

Vaše pokožka bude nejen správně vyčištěná od dekorativní kosmetiky ale i zjemněná. Díky tomu se sérum hloubkově vstřebá a bude mít maximální možný účinek.

Dvakrát týdně si také budete moci užít speciální vyživující pleťovou masku. Bez konzervace, bez barviv, bez parfému. Maska současně obsahuje bio makadamiový olej a lipidické ceramidy, které spolu s vitamínovými složkami posilují přirozenou regenerační schopnost pokožky a vyživují ji. Pleť je okamžitě jemnější a elastičtější.

Rovněž získáte vitamínovou pleťovou nano masku. Maska obsahuje jemná nanovlákna ke kterým jsou poutány důležité vitamíny, které při kontaktu s obličejem začnou ihned pronikat do hloubky epidermu. Struktura masky chrání pokožku před průnikem mikroorganizmů a nečistot z okolí.

Až masku poprvé vyzkoušíte, tak si budete připadat jako filmová hvězda. Až ji sundáte, budete si připadat svěží, odpočinutá a vaše pokožka bude mít perfektní vlhkost. Zlepší se i mikrocirkulace.

Za tuto cenu můžete akční balíček získat pouze teď!

10týdenní  kůra

1x BIO Čistící gel pro použití s Anti-Aging sérem

1x BIO Vyživující maska (20 použití) pro použití s Anti-

Aging sérem

1x Vitamínová Nano maska

DŮLEŽITÉ:

Čisticí gel a vyživující maska není vhodná pro lidi trpící alergií na přírodní bio kosmetiku, nebo citrusové složky v kosmetice.